BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

We-Vibe vibratoriai

We-Vibe vibratoriai

wevibe ● 2012-12-13

We-Vibe - vienas žymiausių sekso prekių gamintojų pasaulyje.

We-Vibe vibratoriai

We-Vibe vibratoriai

Predėję veiklą su paprastai vibratoriais, šių vibratorių gamintojai pakėlė kartelę, pradėdami gaminti vibratorius, skirtus poroms. Jų vibratoriai pasižymi žaismingumu ir yra skirti intymiems žaidimams bei seksualiniam pasitenkinimui.
Tai taip pat vieni populiariausių įkraunamų vibratorių pasaulyje, kuriuos šiuo metu naudoja daugiau nei 2 milijonai žemės gyventojų.
Šie vibratoriai įneš į Jūsų santykius daugiau intymumo ir naujų prieskonių.

Tai universalios sekso prekės, kurių veikimą vienu metu gali jausti tiek vyrai, tiek moterys.

We-Vibe vibratoriai sukurti Bruce Murison - išradingo sekso žaisliukų projektuotojo. “Vieną dieną atsikėliau iš lovos ir pamaniau, - kodėl negalima pagaminti masažuoklio, kuris galėtų lengvai įsiskverbti į moterį ir suteikti džiaugsmo abiems partneriams? Ir tikrai neprašoviau.” - Bruce Murison.

Kuo daugiau tyrimų buvo atlikta sekso prekių rinkoje, tuo labiau We-Vibe gamintojai įsitikino, jog dauguma šios rinkos produktų buvo prasto dizaino, nekokybiški ir daugumoje atvejų pagaminti iš toksiškų medžiagų. O tuo labiau, nebuvo nei vieno žaisliuko, pagaminto specialiai poroms.

Taigi, We-Vibe gamintojai nusprendė išleisti į rinką iki tol nematyto dizaino intymųjį masažuoklį. Jie suderino įprastų žaisliukų funkcijas su novatorišku dizainu, o taip pat pasistengė, kad ši naujovė būtų ne tik maloni naudotis, bet ir saugi, aukštos kokybės, ekologiška ir skirta naujų pojūčių potyriams.

Taigi, idealus sprendimas buvo rastas!

We-Vibe gaminiai buvo užpatentuoti ir labai patogūs naudoti. Lankstus kaklelis, jungiantis dvi vibratoriaus atšakas proporcingas, labai lankstus ir puikiai prisiderina prie kūno linijų. O taip pat neišslysta ir suteikia abiems partneriams iki tol nepatirtus pojūčius.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "We-Vibe vibratoriai"