BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

We-Vibe vibratoriai

We-Vibe II vibratorius poroms

wevibe ● 2012-12-27

We-Vibe II - vibratorius poroms

Vibratorius poroms - tai naujiena sekso prekių rinkoje. Šios paskirties vibratoriai išskirtiniai tuo, jog jų poveikį jaučia abu partneriai - vyras ir moteris vienu metu.

Šis vibratorius skirtas dėvėti moteriai. Žemiau esančiame paveikslėlyje galima pamatyti kaip jis dėvimas.

We-Vibe II vibratorius poroms

We-Vibe II vibratorius poroms

We-Vibe II - tai “C” formos vibratorius, puikiai prisitaikantis prie moters kūno linijų. Jam įsiskverbus į moters vidų, paliekama vietos ir partnerio įsiskverbimui. Vibratoriaus kaklelis labai lankstus, todėl jam įsiskverbiant, nejaučiamas joks diskomfortas.

Du šio vibratoriaus varikliukai dvigubai stimuliuoja moters erogenines zonas - G tašką ir klitorį, tačiau taip pat suteikia malonius pojūčius ir partneriui, jam būnant viduje.

Tai nedidelis vibratorius, kurio paskirtį iš pirmo žvilgsnio sunku nusakyti. Todėl šis vibratorius laikomas vienu diskreditiškiausių vibratorių pasaulyje.

Šis vibratorius turi devynias vibravimo funkcijas, todėl nesunkiai atrasite jums labiausiai tinkančią, na o pasikeitus poreikiams, lengvai pakeisite vibravimo funkciją kita.

Šis vibratorius ypatingas tuo, jog jis yra pagamintas iš saugių organizmui medžiagų. Taip pat svarbu, jog We-Vibe gamintojai pasirūpino ir šio vibratoriaus ekologiškumu.

We-Vibe vibratoriai smarkiai išpopuliarėjo visame pasaulyje ir jau yra naudojami milijonų porų.

Šis vibratorius - tai puiki dovana įvairiomis progomis. Pirmo pasimatymo sukaktuvės, vestuvių sukaktuvės, gimtadieniai, Šv. Valentino diena - visos šios progos yra pačios tinkamiausios tokiai dovanai. O kur dar intymūs vakarai didžiųjų švenčių metu….

Patirkite daugiau nuostabių intymių akimirkų kartu su savo partneriu. Dalinkitės maloniais pojūčiais ir įspūdžiais!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "We-Vibe II vibratorius poroms"

Rašyti komentarą